Ieškote elegantiško juodo vyriško rankinio laikrodžio? Arba vyriško laikrodžio su rudu odiniu dirželiu? Arba sidabrinio rankinio laikrodžio? Kad ir kokia būtų jūsų idėja, tikrai rasite ką nors iš mūsų kokybiškų dizainerių vyriškų laikrodžių asortimento.
Visų spalvų prabangūs ir prieinamesni laikrodžiai vyrams
„Swiss Military", „Gant", „Seiko", „Citizen" ar „Casio" - IRISIMO siūlo daugiau nei 80 pasaulinių prekių ženklų laikrodžius. Ar įsivaizduojate vyrišką laikrodį, bet nebrangų? Tokių laikrodžių rasite ir čia, pigiausius galite įsigyti nuo 17 eurų. Spalvų pasirinkimas taip pat platus - jei ieškote laikrodžio, kurį galėsite nešioti su viskuo, galite rinktis juodą arba rudą, tačiau siūlomi ir mėlyni, raudoni, geltoni ar net rožiniai laikrodžiai. Ar žinote, į ką, be prekės ženklo, kainos ir spalvos, turėtumėte atkreipti dėmesį? Mes jums patarsime.
Vyriški, sportiniai, prabangūs ar užvedami laikrodžiai - kaip išsirinkti tinkamus?
Mechanizmo tipas, specialios funkcijos arba apyrankės medžiaga. Pateikiame 6 patarimus, į ką atkreipti dėmesį renkantis tinkamą vyrišką laikrodį, panašiai kaip ir moteriškų laikrodžių atveju.
1. Analoginis su rodyklėmis ar skaitmeninis?
Pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ar pageidaujate rodyklių, ar jums patogesni skaitmeniniai skaitmenys. Laikrodžiai su rodyklėmis atrodo tradiciškiau, o skaitmeninių laikrodžių privalumas paprastai yra platesnis funkcijų spektras ir didesnis patvarumas. Mūsų pasiūloje rasite ne tik klasikinių vyriškų laikrodžių su rodyklėmis, bet ir skaitmeninių laikrodžių. Taip pat galima rinktis kombinuotus laikrodžius, kuriuose klasikinės rodyklės derinamos su skaitmeniniais skaičiais arba patogius praktiškus išmaniuosius laikrodžius su akivaizdžiai plačiausiu papildomų funkcijų spektru.
2. Kokios funkcijos jums bus naudingos?
Ar dažnai sportuojate? Ar naudojatės navigacija? Norite stebėti savo streso lygį ar kraujospūdį? Rinkdamiesi tinkamą vyrišką laikrodį sau ar mylimam žmogui, taip pat atkreipkite dėmesį į funkcijas. Kai kurie gaminiai siūlo:
● 24 valandų žymėjimus,
● foninį apšvietimą,
● GPS,
● gylio matuoklį,
● termometrą,
● chronometrą,
● žadintuvo parinktį,
● telefono paiešką,
● bekontaktį mokėjimą laikrodžiu,
● jutiklinį ekraną,
● muzikos atkūrimą.
Atskiri gaminiai taip pat gali būti jūsų pagalbininkai tam tikroje veikloje - jie gali matuoti jūsų sportinį aktyvumą, streso lygį, kraujospūdį ar širdies veiklą, būti jūsų golfo treneriu ar net navigacijos asistentu. Kai kuriuos vyriškus laikrodžius, ypač išmaniuosius, taip pat galima prijungti prie belaidžio ryšio arba „Bluetooth" ryšiu susieti su kitais prietaisais.
3. Nepamirškite patvarumo ir hidroizoliacijos
Taip pat atkreipkite dėmesį į atsparumą įvairiems išoriniams poveikiams, pavyzdžiui, žemai temperatūrai, smūgiams, magnetiniams laukams arba purvui ir dulkėms. Ar jums svarbiausia, kad jūsų laikrodis būtų vyriškas ir visų pirma atsparus vandeniui? Skirtingų laikrodžių atsparumo vandeniui laipsnis taip pat skiriasi - vieni sugenda panardinti į vandenį, kiti tinka nešioti lietingu oru, taip pat nardyti ar plaukioti.
4. Dėmesys mechanizmo tipui
Prisimenate, kaip jūsų senelis prisukdavo savo laikrodį, kad jis veiktų? Mes turime ir tokių, nes pamažu į madą grįžta mechaniniai mechanizmai su rankiniu arba automatiniu užvedimu. Jiems nereikia jokios baterijos, o jų rodyklių judėjimas yra sklandus.
Tačiau dabar labiausiai paplitę vadinamieji kvarciniai laikrodžių mechanizmai, kurių rodykles judina elektros variklis ir kurie veikia nuo standartinės keičiamos baterijos. Įprastos baterijos minimalus tarnavimo laikas yra 2-3 metai, tačiau naudojant geresnės kokybės produktą jis gali siekti iki 6 metų. Saulės laikrodyje baterija įkraunama šviesa - ji tarnauja iki 10 metų. Jie yra patvaresni ir mažiau reikalauja priežiūros, tačiau paprastai yra ne tokie tikslūs ir jų sekundinė rodyklė šokinėja.
Kalbant apie maitinimą, galite rinktis ne tik laikrodį su keičiama, bet ir su įkraunama baterija (belaidžiu ryšiu arba per USB laidą). Tačiau tarp specialių variantų yra ir laikrodžių su saulės baterijos įkrovimu.
5. Atkreipkite dėmesį į medžiagą - korpusą, dirželį ir stiklą
Rinkdamiesi nepamirškite atsižvelgti į dėklo, dirželio ir stiklo medžiagą. Korpuso medžiagą galite rinktis iš daugiau nei 15 variantų - jis gali būti pagamintas ne tik iš plieno, titano ar aliuminio, bet ir iš medžio, keramikos ir įvairių bioekologiškų medžiagų, pavyzdžiui, iš perdirbto plastiko, surinkto vandenynuose.
Rinkdamiesi turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į medžiagos atsparumą dilimui ir ilgaamžiškumą. Korpusas taip pat gali būti įvairių dydžių, jei įsivaizduojate mažesnį laikrodį, drąsiai ieškokite gaminių pagal korpuso dydį milimetrais.
Laikrodžio dirželis gali būti tradicinis odinis, plieninis arba plastikinis, taip pat galite rasti sintetinių, tekstilinių arba medinių dirželių. O stiklas? Dauguma laikrodžių turi mineralinį arba safyro stiklą, tačiau galite išbandyti ir akrilo, hesalito arba “Gorilla glass“ stiklą. Čia vėlgi turėtumėte įsitikinti, kad stiklas pagamintas iš patvariausios medžiagos ir ilgai tarnaus nesuduždamas.
6. Pasirinkite sau tinkamą formą
Forma taip pat gali turėti reikšmės - vieni žmonės renkasi apvalų ciferblatą, kiti jau kelerius metus nešioja ovalo ar kvadrato formos laikrodžius. Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičių tipą, jie gali būti arabiški, romėniški, rodikliniai, visai be jų, inkrustuoti deimantais ar kristalais.
Ar turite aiškią idėją, ar vis dar dvejojate? Siūlome daugiau kaip 4,5 tūkst. visų įmanomų specifikacijų laikrodžių. Tarp jų tikrai rasite tokį, kuris jums patiks.
...mažiau